Британія, Німеччина і Франція засудили нові санкції США проти Ірану

metayogg.com

Представники Сполученого Королівства, Франції та ФРН виступили із засудженням нового пакету санкцій, введених Вашингтоном проти економіки Ісламської Республіки Іран. Відповідну спільну заяву було зроблено ними сьогодні 9 травня.

Представники трьох країн Європи висловили свій жаль у зв’язку з рішенням Сполучених Штатів, яке було прийнято після виходу Вашингтону зі спільного плану дій з ядерного договору (з Іраном).

Відзначається також, що Великобританія, Франція і Німеччина відкидають ультиматуми будь-якого роду і будуть оцінювати виконання Тегераном угод з ядерних зобов’язань. Заява закликає Іран залишатися в рамках цих зобов’язань, і утриматися від дій, які могли б призвести до ескалації поточної ситуації.

metayogg.com

Нагадаємо, що раніше в Білому Домі оголосили нові санкції проти деяких секторів іранської економіки, в тому числі по металургійній промисловості та гірському видобутку. Іран у свою чергу відмовився від деяких зобов’язань по раніше укладеній ядерній угоді, про що він повідомив дипломатів Великобританії, КНР, РФ та Німеччини. На даний момент невідомо, які саме зобов’язання в рамках ядерної угоди були відкинуті близькосхідною країною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*