Станції-фантоми київського метрополітену

Фото Олег Тоцький

Всі ми знаємо, що київське метро незвичайне. Станція Арсенальна, яка там знаходиться, є найглибшою станцією в усьому світі. Крім того, станція з видатною назвою «Золоті ворота» входить у 20 найкрасивіших. Також в мережі київського метрополітену знаходяться три станції, але, на жаль, вони на даний момент занедбані. Що ж давайте докладніше їх розглянемо.

«Львівська брама»
Саме ця станція є найвідомішою серед законсервованих станцій. Дане розташування станції вельми цікаве. Вона розташувалася на Сирецько-Печерській лінії, між «Лук’янівській» та «Золотими воротами».

Будівництво «Львівської брами» почалося ще в 90-х роках. Швидкість її будівництво вразило всіх та вже в 1996 році будівництво добігало кінця. Почався процес внутрішнього доброустрою.

Фото Олег Тоцький

Але нічого не буває гладко, трохи пізніше почалися дискусії з приводу розташування виходу зі станції. Причиною тому, стала ідея реконструкції Львівської площі, але тому, що на той момент план розроблений ще не був й виник даний спір.

Відзначимо, що станція метро та Львівська площа урочистого відкриття не дочекалися.

Саме тому «Львівська брама» вважається станцією-привидом.

«Теличка»
Дана станція є технічною, розташувалася вона між «Видубичі» та «Славутич». Її будівництво також почалося в 90-х роках, але й вона теж не була добудована. Причиною стало невдале розташування станції у промисловій зоні, де немає необхідного пасажиропотоку.

Фото Олег Тоцький

В даний момент станція коштує законсервована. Подальша її доля не визначена. Станцію можуть добудувати тільки в тому випадку, якщо поряд зведуть житловий комплекс або офіс.

«Герцена»
На схемі київського метро відзначена станція, датована ще 1971 роком. На той момент вона мала назву «Інститут Автоматики». Її розташування планувалося між станціями «Лук’янівська» та «Дорогожичі». У проекті 1980 року цю станція носить вже інша назва. Саме тоді вона була перейменована в «Герцена». І вже у 1997 році планувалося, що станція буде працювати на повну потужність.

Фото Олег Тоцький

Будівництво станції почалося ще в 90-х роках. За весь час роботи було побудовано всього лише дві платформи, після чого її законсервували. Відзначимо, що ці платформи донині знаходяться між станціями «Лук’янівська» та «Дорогожичі». Крім цього на території Інституту міжнародних відносин стоїть старий вентиляційний кіоск В/К №220.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*