Європейський суд призначив слухання про російську військову анексію Криму

cire.pl

Європейським судом з прав людини було прийнято рішення про призначення дати слухання за позовом Україною проти Російської через анексію Кримського півострова на 15.09.19.

Необхідно підкреслити, що Кримський півострів та місто Севастополь був анексований Російською Федерацією після того, як Росія вдалася до силової блокади військових частин України та провела незаконний референдум в березні 2014 року. Варто зазначити, що входження Криму до складу Росії не визнала не тільки наша країна, але й велика частина держав світу.

x-default

Крім цього, в позові України проти Росії стверджується, що в результаті протиправної анексії півострова, загинули військовослужбовці правоохоронці та звичайні українці. Водночас, повідомляється й про те, що Росія застосовує до цивільних осіб тортури або інше жорстоке поводження, а також безпідставно позбавляє їх свободи. При цьому, жорстокому поводженню піддавалося й корінне населення півострова – кримські татари. Причиною такого звернення стало етнічне походження даних громадян.

Також нагадаємо, що 31.01.19. в ЄСПЛ повідомили, що даний позов повинен розглядатися в кінці лютого поточного року, проте вже на початку лютого в суді було прийнято рішення про перенесення розгляду справи на невизначений термін.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*