Армію України обурили останні кадрові рішення Головнокомандувача Порошенко

bykvu.com

Рішення чинного президента Петра Порошенка нагородити генеральським званням свого охоронця викликало різко негативну реакцію у військах.

Про це розповів волонтер і журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Він процитував військовослужбовця з позивним «Арбат», який несе службу в 128-й гірсько-піхотній бригаді. «Арбат» у вкрай експресивних виразах нагадав, що досі є невідомим, скільки загиблих приніс цей конфлікт Збройним силам, і яка кількість військових навіть після тридцяти років служби не отримувала підвищення та подяки. Військовослужбовець зажадав відправити «генерала-охоронця» на лінію дотику, щоб той довів відповідність статусу.

Бутусов додав до цитати «Арбата», що охоронець голови держави на прізвище Федоров провів лише один тиждень у військовій розвідці за одними даними, і жодного дня на лінії розмежування — по інший наявній у нього інформації.

bykvu.com

Журналіст зазначив, що Федоров продовжує де-факто керувати охороною Петра Порошенка, перебуваючи у званні генерал-майора, однак для заохочення наближеної до нього людини президент влаштував переведення охоронця в військову розвідку на більш високу посаду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*