Ірина Геращенко йде з Мінської тристоронньої контактної групи

izvestia.kiev.ua

На зустрічі з журналістами, 16 травня прозвучала заява першого віце-спікера Верховної Ради Ірини Геращенко стосовно того, що вона хоче піти з займаних посад – уповноваженого президента з мирного врегулювання та українського представника в гуманітарній підгрупі.

За словами Геращенко, вона висловила вдячність Петру Порошенку за можливість працювати в складі професійної президентської команди, однак прийняла рішення подати заяву з проханням звільнити її від займаних обов’язків. До того ж останнім часом активно ведуться дебати в політичних колах щодо перезавантаження «мінських угод».

Але водночас віце-спікер зазначила, що не проти надавати допомогу новому уряду в рішенні тих завдань і проблем, які можуть виникнути «в мінському форматі».

izvestia.kiev.ua

Геращенко вважає, що перезавантаження «мінських угод» необхідне, проте воно повинно бути у кожного учасника – України, Росії, ОБСЄ. Крім іншого віце-спікер наголосила на необхідності активної позиції координаторів ОБСЄ, а також вона розраховує на зацікавленість в результаті роботи з боку організації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*