Трудова міграція України — найбільший виклик для майбутньої влади

www.all.net.ua

Власник групи компаній «Укрлендфармінг» Олег Бахматюк в ході міжнародної конференції «Game of Thrones: Final Season?» виступив із заявою, в якій розповів про можливості розвитку економіки нашої країни та можливі шляхи подолання проблеми трудової міграції. Варто зазначити, що на даний момент за кордоном працюють від 2-х до 5-ти мільйонів українців.

Також він зазначив, що «Укрлендфармінг» стурбований масовим відтоком громадян нашої країни в інші держави. При цьому, зупинити даний відтік бізнес України самостійно, без розумної держполітики в даній сфері, не зможе.

Крім цього, Бахматюк впевнений, що геополітична ситуація у світі надає Україні безліч можливостей для економічного розвитку. Так, наявний конфлікт між США та КНР дає величезні можливості нашій країні в першу чергу в аграрній сфері. Україна – це одна з небагатьох країн, яка може це зробити.

www.all.net.ua

Бахматюк зазначає, що не можна відводити політику від макропланування, однак, на його думку, внутрішній протекціонізм та економічне бачення здатні зупинити трудову міграцію. Так, припинення масового відтоку українців стане великим викликом для нової влади та бізнесу. Водночас, підкреслюється, що в нашій країні для розв’язання цієї проблеми має змінитися самориторика.

Також бізнесмен підкреслив, що у нашої країни є все необхідне для того, щоб розвивати економіку, не вистачає тільки інвестицій та чітких вказівок від влади.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*