Україна балансує на межі повного дефолту, МВФ відмовив у транші

Amp.znaj.ua

Після отримання траншу від Міжнародного валютного фонду розміром в 1 мільярд 400 мільйонів доларів США, країна повинна була стати одержувачем ще 2 з половиною мільярдів у два транші, e травні та листопаді поточного року відповідно.

Як повідомляє Інтернет-видання «ІНФОРМАТОР», посилаючись на свого поінформованого співрозмовника в Нацбанку, місія МВФ не надасть «травневий» транш. За словами журналістського джерела, на поточний момент Україна має 2,5 мільярда доларів внутрішнього боргу, і таку ж суму становить її зовнішній борг.

У зв’язку з цим Нацбанк має єдиний варіант: використовувати золотовалютний резерв, що загрожує обвалом національної валюти.

Amp.znaj.ua

На думку співрозмовника Інтернет-видання, негативне рішення МВФ по траншу в травні пов’язане з політичною кризою, яка сталася через рішення новообраного голови держави Володимира Зеленського розпустити Верховну Раду восьмого скликання, та його прохання до уряду Володимира Гройсмана звільнитися зі своїх посад.

Також стало відомо рішення Всесвітнього банку, який скасував надання півмільярда євро у кредит. Аналогічне рішення прийняла Єврокомісія, скасувавши транш на таку ж суму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*