“Нафтогаз України”: нам потрібно знайти всього мільярд доларів на закупівлю газу

pgnig.pl

Керівник компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв в ефірі одного з вітчизняних телевізійних каналів виступив заяву про те, що для того, щоб закачати необхідні для опалювального сезону обсяги газу, країні потрібен мільярд американських доларів. Він підкреслив, що без зазначених кредитних коштів, виконання плану із закачування ресурсів не представляється можливим.

Водночас, Коболєв підкреслив, що врегулювати питання з нестачею грошових коштів у компанії для імпорту газу, крім кредитних компаній, може й Кабінет міністрів України, який заборгував компанії понад 140 мільярдів гривень як компенсацію за покладання на підприємство особливих обов’язків у питанні постачання газу населенню. Так, керівник компанії підкреслив, що виплата компенсації з боку уряду прописується в законодавстві нашої країни.

pgnig.pl

Голова «Нафтогазу» звернув увагу на те, що, якби Кабінет міністрів погасив хоча б частину заборгованості, то питання з імпортом газу могло б бути вирішене. Також він зазначив, що ще одним способом залучення грошей є випуск євробондів.

Нагадаємо, раніше глава американського Міненерго Рік Перрі в ході візиту до столиці нашої країни – Київ, повідомив, що Сполучені Штати готові допомогти Україні в закупівлях газу у вигляді гарантій на євробонди у 2 мільярди доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*