Кабмін стабілізує критичну ситуацію в Закарпатській та Івано-Франківській областях

www.0312.ua

Керівник Мінрегіонрозвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко інформує, що на даний момент ситуація з наслідками паводків на Закарпатті та в Івано-Франківській області знаходиться в стабільному стані. При цьому, Кабміном буде прийнято рішення про виділення резервних грошей для усунення цих наслідків.

Так, Зубко звернув увагу на те, що зараз проходять роботи з відновлення затопленої інфраструктури, проте життя людей, які забрала стихія, відновити не можна. У зв’язку з цим, в боротьбі зі стихійними лихами, державі слід думати саме про людей.

Водночас, з Івано-Франківської області вже відправили запит про підтримку регіону в умовах надзвичайної ситуації. Як зазначається, даний запит буде розглянуто Кабінетом міністрів без зволікань.

www.0312.ua

Пізніше у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» міністр повідомив, що в результаті засідання було прийнято рішення про доручення головам Закарпаття та Івано-Франківської області надати необхідну допомогу населенню. У першу чергу допомога повинна бути надана пенсіонерам та інвалідам, а також іншим соціально вразливим категоріям. Крім того, їм доручено проведення ремонтно-відновлювальних робіт, а також главам регіонів слід визначити розмір збитків від стихії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*