Депутат Верховної Ради: три роки управління Гройсмана – у Вінницю хороша дорога

politica.com.ua

Нардеп Верховної Ради та лідер політсили «Хвиля» Віктор Чумак скептично оцінив період перебування Володимира Гройсмана на посаді голови Уряду.

За словами політика, висловлювання Гройсмана щодо дванадцяти місяців поспіль зростання національної економіки є брехнею. Чумак пояснив, що тривідсоткове зростання щорічно можна розцінити як стагнацію на тлі зростання економіки світу.

Окремо нардеп розкритикував фразу Гройсмана щодо українських доріг, які начебто будувалися зусиллями Кабміну. Чумак пригадав, як він прямував з Харкова до столиці пів тисячі кілометрів, з яких триста кілометрів були вщент розбиті. Зауваживши, що Житомир з Вінницею тепер зв’язує дорога хорошої якості, лідер партії Хвилі іронічно додав, що є «усіма досягненнями» прем’єра, який збирається залишити свою посаду та взяти участь у парламентській кампанії.

Чумак не змін назвати позитив у діяльності Гройсмана, крім відносно стабільної ситуації з національною валютою, яка не відчувала коливань курсу.

politica.com.ua

Водночас з критикою нардеп висловив подяку голові Уряду за те, що країну не трясло від криз у Кабміну. Він підкреслив, що через величезний вплив президента на державну політику Уряду та лобістські групи, які діяли від голови держави, звинувачувати прем’єра в «усіх гріхах» буде неправильним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*