З Адміністрації президента України зникли сервери з засекреченої інформацією

Politeka.net

Як повідомив Олександр Данилюк, новопризначений секретар Ради Нацбезпеки та оборони, в ситуаційній кімнаті президентської Адміністрації він виявив відсутність моніторів і серверів, на яких повинні бути розміщені секретні дані.

Про це новий секретар РНБО розповів на відео, яке він опублікував на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». У кадрах можна побачити порожні стіни зі слідами демонтажу обладнання.

За його словами, екрани і сервери були демонтовані в момент зміни влади. Данилюк нагадав, що за час нарад в ситуаційній кімнаті використовувалася (на електронних носіях) інформація, отримана із засекречених джерел.

Данилюк запитав на відео, що сталося з серверами, на яких були важливі відомості, які не можна піддавати розголошення.

Politeka.net

На відеоролик Данилюка відреагував спікер екс-президента України Святослав Цеголко, який заявив, що техніка для цього приміщення була орендована і повернута згодом власнику. Також прес-секретар Петра Порошенка у своїй заяві заперечував, що сервера містили секретні дані.

Попередник Данилюка Турчинов також надав коментар, заявивши, що відеоролик Данилюка не має відношення до РНБО і був знятий в деяких приміщеннях президентської Адміністрації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*