У Львові невідомі влаштували в Ратуші бійку

city-adm.lviv.ua

Як повідомив офіційний сайт Львівської міськради, сьогодні 29 травня група невстановлених осіб виламала двері в будівлю Ратуші та увірвалася в хол.

У повідомленні уточнюється, що це ті ж самі особи, які раніше під час засідання виконкому облили міських чиновників ймовірно фарбою.

До цих протестуючих звернулася Марта Литвинюк, керуюча справами виконкому, а також Гелена Пайонкевич, яка очолює юридичний департамент мерії. До них приєднався голова департаменту Адміністрації мера Євген Бойко. Чиновники не змогли налагодити діалог з візитерами, відзначає сайт міськради.

Протестуючі проігнорували прохання викласти свою позицію і почали виламувати двері, що спровокувало тисняву і бійку.

За повідомленнями очевидців і міських засобів масової інформації, які протестують в будівлі Ратуші шукали заступників мера. Інтернет-видання Zaxid.net уточнив, що в інциденті замішані десятки представників таких організацій, як «Українська спілка учасників АТО», «Сокіл», Нацкорпус і «Розвиток громади».

Активісти поспілкувалися з в.о. заступниця міського голови з гуманітарних питань Галиною Слічна, яка також обіймає посаду директорки департаменту гуманітарної політики, поставивши їй питання про забезпечення учасників антитерористичної операції житлоплощею. Вони звинуватили чиновницю, що місто не має програм для учасників бойових дій, крім виплати 100 тисяч гривень. Слічна у відповідь розповіла про створення житлово-будівельних кооперативів для них.

city-adm.lviv.ua

Місцева поліція встановлює обставини злому вхідних дверей і штурму будівлі міської ради Львова, а також вирішується питання про правову кваліфікацію інциденту. Крім іншого співробітники поліції посилили заходи безпеки біля міськради з метою недопущення порушень правопорядку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*