П’яний депутат Ради Мосійчук влаштував істерику в прямому ефірі

www.novosti.in.ua

Вчора 28 травня нардеп Ігор Мосійчук, який нещодавно залишив лави «Радикальної партії», взяв участь в шоу «Голос народу» на телевізійному каналі ZiK.

Загальмована мова, зовнішній вигляд і манера висловлюватися створили у телевізійної аудиторії переконання, що народний обранець перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Під час дзвінків до студії, на які відповідав депутат Верховної Ради, його співбесідник поставив питання, чи відвідував Мосійчук парламент, на що той відповів заперечно, пояснивши, що змушений був провести день на «денному стаціонарі» в лікарні, звідки й попрямував до телестудії.

Другий глядач під час дзвінка в прямому ефірі прямо заявив, що Мосійчук знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, на що депутат відповів ухильно.

Ще один абонент заявив, що з п’яними депутатами в країні не буде толку ані з Володимиром Зеленським (на посаді президента), ані з його попередником Петром Порошенком. Мосійчук попросив його передати привіт колезі по Верховній Раді, «радикалу» Андрію Лозовому.

Коли ще кілька телеглядачів ZiK, хто зателефонував до ефіру, різко висловилися про неналежний стан депутата, той назвав їх «тварюками», які «спрямовані» якимось центром, і супроводив своє звинувачення хресним знаменням.

www.novosti.in.ua

Наступного дня Мосійчук пояснив свою поведінку перенесеною напередодні медичною операцією і наслідками наркозу, однак це не врятувало нардепа від критики українських користувачів соціальних мереж, які не повірили в виправдання колишнього «радикала». Багато пригадали раніше сказану фразу депутата, що днем раніше до столиці приїжджав його кум.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*