У Рівненській області розбився військовий вертоліт Сухопутних військ України

Izvestia.kiev.ua

На Рівненщині вчора 29 травня цього року зазнав катастрофи військовий гелікоптер Мі-8, що призвело до трагічної загибелі чотирьох військовослужбовців Сухопутних військ ЗСУ. Про це повідомляють Збройні сили на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Катастрофа військового гелікоптера сталася в околицях населеного пункту Сестрятин (Радивилівський р-н Рівненщини). Зв’язок наземних диспетчерів з екіпажем Мі-8 було втрачено о 23 годині 27 хвилин.

За попередніми відомостями, серед загиблих є командувач 16-ю бригадою армійської авіації, що входить в структуру Сухопутних військ. Військовий підрозділ дислоковано в місті Броди Львівської області.

Izvestia.kiev.ua

У повідомленні Збройних сил обіцяно надання більш докладних відомостей про катастрофу гелікоптера після детального з’ясування обставин події.

На трагічну новину вже відреагував голова держави. У заяві на офіційному президентському сайті Володимир Зеленський заявив, що рідним і близьким загиблих в авіаційній катастрофі буде надана необхідна допомога. Також президент зажадав, щоб у ході тренувань і навчань наша армія не втрачала військовослужбовців. Розслідування інциденту перебуває під особистим контролем новопризначеного керівника Генштабу ЗСУ Руслана Хомчака.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*