У службових приміщеннях одеського аеропорту знайдена «прослушка»

www.odessa.aero

Співробітниками правоохоронних органів Одеської області був виявлений канал незаконного отримання службової інформації та відомостей приватного характеру в аеропорту міста Одеси.

Як повідомила у своєму повідомленні на офіційній сторінці в соцмережі «Фейсбук» прокуратура Одещини, співробітники компанії, на яку були покладені завдання по роботі програмного забезпечення та обслуговування обладнання, отримали можливість фіксувати службову діяльність аеропорту.

Ця компанія вела тривале спостереження за допомогою відеозапису та іншими способами, протиправно отримуючи закриту інформацію з питань господарства і несення служби в аеропорту, будівництва нової ЗПС і не тільки. Для цього компанія, яка відповідала за захист інформаційних систем аеропорту та програмне забезпечення відповідного обладнання, використовувала близько півсотні пристроїв.

www.odessa.aero

В даний час правоохоронці зайняті перевіркою факту, чи мала місце торгівля службовою інформацією, отриману в одеському аеропорту.

Кримінальний кодекс України в статті 359 частини другої передбачає за подібні діяння в разі встановлення винного покарання до семи років ув’язнення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*