Інформація про страту дипломатів в КНДР не підтвердилася

haydzayn.com

Світові ЗМІ поширили інформацію, що на військовому аеродромі Мірім в Пхеньяні був страчений спецпредставник КНДР у справах Сполучених Штатів Кім Хек Чхоль і ще 4 дипломати у зв’язку зі звинуваченням у шпигунській діяльності на користь США. Дана інформація надійшла до місцевих ЗМІ від міністерства у справах національного об’єднання Республіки Корея.

Південнокорейська газета «Чосон ільбо» повідомила, що нібито за наказом голови КНДР ще 3 дипломатів разом із заступником голови Трудової партії КНДР Кім Ен Чхоль заслали на каторжні роботи в табір для політичних в’язнів.

Представниця південнокорейського відомства зазначила, що офіційного підтвердження даної інформації від Пхеньяна не надходило, отже, і Сеул не вважає її перевіреною.

Нагадаємо, що в лютому 2019 року у в’єтнамському Ханої відбувся другий американсько-північнокорейський саміт, в якому взяли участь голови США і Китаю. Білий дім заявив про те, що Трамп і Кім Чен Ин укладуть двосторонній договір, але, на жаль, цього не сталося, через те, що не був узгоджений делегаціями текст угоди.

haydzayn.com

МЗС КНДР Лі Ен Хо заявив, що Штати вже під час саміту висунули додаткові вимоги й саме через них не досягли домовленостей, але самі вимоги не були озвучені.

Як виявилося, американська сторона не погодилася зняти санкції з КНДР, бо, на думку Вашингтона, вони могли привести до продовження збагачення урану в таємному ядерному центрі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*