Аваков вирішив не брати участь у дострокових виборах Ради

imag.one

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що не братиме участі в дострокових виборах ВР.

Він пояснив, чому прийняв таке рішення. Як виявилося для того, щоб була забезпечена неупередженість системи МВС під час парламентських виборів, Аваков вирішив не брати участь у виборах і не балотуватися в нардепи.

Відзначимо, що всі органи виконавчої влади, які знаходяться під координацією МВС, вже приступили до виконання своїх завдань щодо забезпечення виборчого процесу.

Крім цього, Аваков звернувся до всіх кандидатів із закликом про дотримання закону в момент виборчого процесу, а також не застосовувати сумнівні й протизаконні схеми та вести співпрацю з МВС в частині забезпечення безпеки.

imag.one

А також, він підкреслив, що чесно виконує свої обов’язки з координації правоохоронних органів.

Крім цього, Аваков є членом партії “Народний фронт” і відповідно до проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” опитування у партії 0,1-0,2%. Навіть якщо прохідний бар’єр буде 3% вони все одно не пройдуть, не кажучи вже, що за старою виборчою системою прохідний бар’єр 5%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*