Війна Кабміну і Зеленського або як «Слугу народу» не допускають до виборів

Reuters.com

Участь у позачергових парламентських виборах політсили чинного президента Володимира Зеленського «Слуга народу» знаходиться під загрозою.

Міністерство юстиції під керівництвом Павла Петренка не бажає проводити реєстрацію змін до статуту даної партії згідно зі скороченою процедурою. Відзначимо, що юристи «Слуги народу» надали в розпорядження відомства необхідну документацію для перереєстрації голови партії, яким обраний Дмитро Разумков у зв’язку з призначенням колишнього глави Івана Баканова на посаду першого заступника голови СБУ.

Але все ж в міністерстві повідомили про необхідність надання документів про фіксування з’їзду політсили за підписом самого Баканова як керівника партійного проекту. Однак такі дії створюють враження, ніби або це бажання самого Петренко, або він виконує чиїсь вказівки про недопущення партії Зеленського до участі у позачергових парламентських виборах.

Reuters.com

Відзначимо, що для необхідного Мін’юстом проходження повного циклу реєстрації необхідно 4 тижні, а в разі якщо відомство все-таки змінить своє рішення, то даний процес буде проходити близько 2 тижнів, в той час як з’їзд «Слуги народу», на якому буде проходити узгодження кандидатів за списками та мажоритарним округам, запланований на 8 червня.

Однак, якщо Мін’юст проводитиме реєстрацію змін не менше одного місяця, то у партії Зеленського не вистачить часу провести з’їзд, і тоді вона не матиме права на участь виборах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*