Верховна Рада готова до прийняття медичного канабісу

ua1.com.ua

Один з авторів проекту закону про легалізацію канабісу медичного, нардеп Олександр Опанасенко, прогнозує голосування по ньому наступного тижня.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», цитуючи заяву народного обранця на міжнародній конференції IMCC-2019, яка проводилась в Києві та присвячена тематиці медичного канабісу.

Політик нагадав, що проект закону готувався на підставі електронної петиції громадян, яка набрала необхідну кількість голосів. Це означає, що парламент повинен розглянути законопроект в першу чергу, на першому пленарному засіданні.

ua1.com.ua

При цьому нардеп не виключив того, що законопроект отримає схвалення Верховної Ради поточного скликання і в другому читанні.

На думку Опанасенко, нормативні акти, які реалізують норми цього закону, можуть бути протягом шести місяців створені та прийняті. Певною частиною питань займеться Міністерство охорону здоров’я, іншу частину питань візьме на себе МВС, а також Міністерство науки та освіти у зв’язку з зачіпанням в деяких питаннях теми наукових досліджень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*