Віце-спікер Ради звинуватила прем’єра України в розкраданні державного бюджету

nv.ua

Від заступниці голови Верховної Ради Оксани Сироїд надійшли звинувачення на адресу голови уряду України Володимира Гройсмана, що стосуються розкрадання бюджету нашої держави.

nv.ua

Напередодні обговорювалися заяви про оголошення дефолту, і Гройсман сказав, що подібна балаканина завдає шкоди країні. Після чого в інтерв’ю журналістам Сироїд прокоментувала його слова, сказавши, що Гройсман зміг би захистити Україну від дефолту, припинивши красти з бюджету. Вона також додала, що навіть такий захист був би більш ефективним ніж «постановчі спектаклі» в Раді.

Варто нагадати, що 20 травня поточного року прем’єр-міністр анонсував написання заяви про відставку. Припинення повноважень голови уряду викликає автоматичну відставку і всього Кабміну. Однак на засіданні в Раді нардепи звільнення Гройсмана не підтримали, «за» проголосували лише 97 парламентаріїв. Тому уряд далі продовжує виконувати свої повноваження. Згідно із заявою секретаря РНБО Олександра Данилюка, новий склад Кабінету міністрів імовірно може бути сформований в кінці серпня – початку вересня за результатами дострокових парламентських виборів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*