Житловий комплекс “Чайка” під Києвом захоплений “чорними” рейдерами

ua1.com.ua

Депутат Верховної Ради восьмого скликання Андрій Немировський звернув увагу на ситуацію з житловим комплексом «Чайка», який знаходиться в Києво-Святошинському районі під столицею.

Політик закликав Мін’юст розібратися в тому, що відбувається. За його словами, в ситуації задіяні так звані «чорні рейдери», які захоплюють бізнес різних фірм і переписують на себе активи в нічний період доби.

В ході парламентського брифінгу Немировський підкреслив, що підставні реєстратори вже незаконно заволоділи власністю кількох компаній, про що Міністерство юстиції повідомили в безлічі звернень.

Олексій Кулагін, глава девелоперської фірми «ОМОКС», розповів про те, як протягом однієї ночі група зловмисників переписала на підставних осіб його компанію. Керівником компанії тепер «призначений» охоронець організатора рейдерського захоплення Андрія Шишова. Кулагін підкреслив, що Шишов ніколи не мав відношення до компанії «ОМОКС».

ua1.com.ua
ua1.com.ua

За словами бізнесмена, на території житлового комплексу знаходяться невідомі з незрозумілими намірами. Він додав, що загарбники зайняли територію ЖК «Чайка» і перешкодили роботі обслуговуючих підприємств.

Про це рейдерське захоплення також повідомив Генпрокурор Юрій Луценко, не назвавши місце інциденту і заявивши про затримання зловмисників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*