Росія готує повну блокаду української ГТС, — Генпрокурор України Луценко

metayogg.com

Як заявив Юрій Луценко, який обіймає посаду Генерального прокурора, Кремль готується організувати блокаду національної газотранспортної системи.

На його думку, Росія накопичила «блакитне паливо» в сховищах на території європейських країн в значному обсязі, що означає підготовку до блокади ГТС України.

Таким чином Генпрокурор прокоментував нараду Ради Нацбезпеки і оборони, яка вперше відбулася під керівництвом нового голови держави Володимира Зеленського. Луценко зазначив, що все це було б сказано на тому засіданні, якби новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк не забув запросити його.

metayogg.com

Луценко додав, що при таких загрозах для ГТС необхідно терміново скасувати урядове рішення про вилучення 90% доходів, отриманих компанією «Нафтогаз України».

Також Луценко розповів про незаконний відбір «блакитного палива» приватними облгазами, який за цей рік підійшов до позначки в п’ять мільярдів кубометрів, що означає до десяти мільярдів кубометрів газу до кінця року. Він підкреслив, що необхідно позбавити облгази повноважень на обслуговування українських споживачів газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*