У рок-фестивалю Kozak Fest ураганом знесло дах

informator.news

В урочищі Княжі Байраки Дніпропетровської області на етно-рок-фестивалі Kozak Fest через ураган стався обвал даху сцени під час виступу артистів. Даною інформацією, а також відео поділилися користувачі соцмереж і співак Pianoбой (Дмитро Шуров) в Instagram.

У свою чергу організатори Kozak Fest в Facebook розмістили повідомлення, що у зв’язку надзвичайною ситуацією всі заплановані на 2 червня заходи скасовані. Також в повідомленні зазначається, що команда фестивалю протягом всієї ночі намагалася усунути наслідки негоди, але часу недостатньо для відновлення сцени, яка пошкоджена найбільше. А також організатори перепросили за позбавлення можливості «насолодитися справжньою якісною українською музикою».

Нагадаємо, що фестиваль у 2019 році проходить з 31 травня по 2 червня і присвячений до перемоги великого полководця і гетьмана Богдана Хмельницького в битві під Жовтими Водами над польськими військами в 1648 році.

Також відзначимо, що відповідно до даних прес-служби ДСНС України знеструмлено 184 населених пункти в 7 областях, серед яких Полтавська, Київська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Дніпропетровська та Сумська.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*