Американці платять гроші за те, щоб попрацювати на чужому полі

old.qha.com.ua

Нещодавно у американців з’явилася нова розвага. Жителі Сполучених Штатів влаштовують собі вельми незвичайне дозвілля, вони платять фермерам за те, що працюють у них в полі.

Один з фермерів розповів, як це все відбувається. Бажають зайнятися агротейментом збираються біля ферми, після чого фермер на возі відвозить їх в поле. Відзначимо, що власник однієї з ферм Марк Зоршмід займається цим уже не один десяток років.

Як виявилося, фермер не возить на продаж свій урожай, адже покупці приїжджають самі, а до того ж, ще й збирають його самі.

old.qha.com.ua

Крім цього, для того, щоб потрапити на ферму, необхідно заплатити 10 доларів.

Відзначимо, що інструкції по роботі в полі не даються. Покупець сам вирішує, що буде робити. Він може тільки збирає, а може відразу і їсти, але все з’їдене їм будуть закладати у вартість вхідного квитка.

Менеджер ферми поділився плюсами агротеймента. По-перше, не потрібно витрачати гроші на зберігання, транспорт і робочих. По-друге, відвідувачі, таким чином, відпочивають від повсякденної суєти. Крім того, в одній тільки Вірджинії знаходиться кілька десятків таких агротейментових ферм.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*