Відомий український блогер Шарій вирішив піти в політику

Znaj.ua

Журналіст і блогер Анатолій Шарій, засновник однойменного новинного порталу, вирішив створити свою політсилу і взяти участь в поточній парламентській кампанії.

Про це він заявив у своєму блозі на відеохостингу YouTube. Шарій висловив розуміння того факту, що для його висунення в політику залишається дуже малий проміжок часу, але відзначив такі переваги, як цікава команда та розуміння, що лише при проходженні в парламент можна домогтися чого-небудь.

Блогер підкреслив, що в його команді не буде жодної людини із заплямованою репутацією. На його думку, до парламенту потрібно проходити з командою друзів, в яких є впевненість, нещадно прибираючи тих, хто оступиться.

Znaj.ua

Своїм підписникам Анатолій Шарій пообіцяв, що він буде й далі вести свій блог на YouTube, незалежно від результатів його участі на виборах до Верховної Ради наступного скликання.

Анатолій Шарій, публіцист низки українських Інтернет-видань, покинув Україну в період президентства Віктора Януковича через заведену на нього кримінальну справу. На території Євросоюзу він отримав політичний притулок. Його блог з гострою критикою українських політиків і політсил отримав величезну популярність в Мережі, на даний момент канал Анатолія Шарія на YouTube має більш ніж 2 мільйони підписників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*