Дефолт України – страшилка для населення і західних еліт

bykvu.com

Як заявив Гіві Топчішвілі, підприємець зі Сполучених Штатів, засновник і керівник компанії 9.8 Group, дискусії навколо дефолту в Україні є «страшилками», які призначені для українців і одночасно еліт країн Заходу.

За словами бізнесмена, він негативно сприйняв розгляд сценарію дефолту в нашій країні. Топчішвілі підкреслив, що Україну неможливо порівнювати з Грецією, яка пройшла інтеграцію у всіх процесах, пов’язаних з Європою, та увійшла в зону «євро».

Він також попросив не забувати про те, що Афіни не знаходяться в стані бойових дій з іншою серйозною країною.

Експерт зазначив, що навіть поява дискусій на тему дефолту можуть ускладнити непросту ситуацію, в якій буде працювати Верховна Рада наступного скликання, і використовуватися західними країнами як ще один дисконтуючий фактор.

bykvu.com

При оголошенні дефолту Україна зробить значний крок назад, попередив керівник 9.8 Group.

Нагадаємо, що тему оголошення дефолту в нашій країні підняв український бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю від 26 травня. У бесіді з кореспондентом Financial Times екс-голова Дніпропетровської ОДА заявив, що держава не повинна побоюватися, оголошуючи про відмову по виплатах за зовнішніми боргами. Як аргумент для своїх слів, він нагадав про неодноразовий дефолт в Аргентині та Грецію зразка 2015 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*