Відповідь України: є два способи злізти з російської нафтової голки

quick-news.pro

Україна може використовувати один з двох сценаріїв диверсифікації ринку палива, заявив Сергій Куюн, який очолює консалтингову групу «А-95».

Першим сценарієм експерт назвав збільшення обсягів перероблювання нафти на українських підприємствах, навів приклад кременчуцького заводу «Укртатнафта», який має виробничий потенціал.

Другим способом, що дозволяє позбутися кремлівської «нафтової голки», є імпортування морськими шляхами. Куюн нагадав, що країна має у своєму розпорядженні порти, а в морській акваторії є необмежений обсяг нафтопродуктів. Відзначивши, що дані нафтопродукти обійдуться трохи дорожче імпорту з РФ і Білорусі, експерт назвав це некритичним.

quick-news.pro

Він також наголосив на важливості комплексних заходів, назвавши одним з них застосування газу метану природного походження як моторного палива.

Коментуючи сьогоднішню ситуацію з обмеженням постачання російських нафтопродуктів (з першого червня), Куюн назвав ситуацію нормальною у зв’язку з великими запасами всіх марок палива на українському ринку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*