Аудит Укроборонпрому: мільйонні втрати і руйнування військової техніки

ukroboronprom.com.ua

Державна аудиторська служба надала звіт по ситуації на підприємствах, що входять у держконцерн «Укроборонпром».

Аудит показав, що військове майно, включаючи бронетехніку, яке зберігається на відкритому просторі, піддається процесам корозії та руйнування компонентів.

Документ з результатами проведеного аудиту був підготовлений та направлений Кабміну в січні поточного року, однак тільки зараз підсумки перевірки були опубліковані на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» проектом «Марлін», який відомий викриттями в оборонній сфері.

У документації, отриманої міністрами на початку року, вказуються результати ревізії на бронетанкових заводах в Житомирі та Харкові. Підприємства порушили фінансову дисципліну на суму, що перевищує 14 мільйонів гривень, що призвело до втрат на 4 мільйони 800 тисяч гривні.

ukroboronprom.com.ua

Зриви термінів виконання держзамовлення на бронетанкових заводах Миколаєва і Києва стали підставою для штрафів на суму в 10 мільйонів 600 тисяч гривень. Порушення договірної дисципліни призвели до втрат даними підприємствами активів на суму, що перевищує 20 мільйонів гривень.

Окремо згадується, що на території підприємств, де проводився аудит, військове майно зберігається на відкритому просторі, стаючи непридатним для застосування в майбутньому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*