В метрополітенах України з’являться туалети

racurs.ua

У прес-центрі Міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ, посилаючись на заяву заступника голови відомства Лева Парцхаладзе, інформують, що з 01.09.19 при будівництві станцій метрополітену повинні в обов’язковому порядку передбачатися туалети, якими зможуть скористатися пасажири.

Так, повідомляється, що вже з осені поточного року починають діяти вдосконалені державні будівельні норми з проектування станцій метро. Дані норми передбачають, що на вході та виході зі станцій повинні розташовуватися санвузли, якими зможуть скористатися пасажири. При цьому, дані норми потрібно враховувати не тільки при будівництві нових станцій, але й при реконструкції старих.

racurs.ua

Так, заступник голови відомства Парцхаладзе заявив, що туалети для пасажирів в метро є не тільки в європейських країнах, таких як Франція, Британія або Австрія, але й в українському місті Харків. Тепер громадські туалети повинні бути доступні для будь-якої категорії громадян, а також при їх будівництві слід врахувати й потреби людей, які мають інвалідність.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*