Слуга народу — у впевнених лідерах на виборах до парламенту України

web777.kiev.ua

Згідно зі статистикою опитування українців, до парламенту, який зберіг у виборчому законодавстві п’ятивідсотковий бар’єр, пройдуть такі політсили, як президентська «Слуга народу», перейменована партія колишнього президента «Європейська солідарність» (раніше БПП), «Батьківщина» Юлії Тимошенко та «Опозиційна платформа — за життя».

Впевненим лідером є «Слуга народу». За цю партію готовий віддати свій голос майже 41% виборців. «Опозиційна платформа — за життя» та «Європейська солідарність» мають відповідно 11,1% і 10,5% потенційних голосів.

Відзначимо також, що впритул до бар’єра проходження в парламент дев’ятого скликання підійшла партія «Сила і честь», яка очолюється колишнім високопоставленим військовим розвідником і екс-главою СБУ Ігорем Смешком. Виборчий штаб цієї політсили очолив відомий журналіст Дмитро Гордон.

web777.kiev.ua

Нагадаємо, що Володимир Зеленський, виконуючи передвиборчу обіцянку, направив в парламент законопроект про зниження бар’єру проходу до Верховної Ради до 3%, однак нардепи відхилили розгляд президентської ініціативи. Цей же законопроект пропонував скасувати так звану «мажоритарку».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*