Перед виходом з Радикальної партії Мосійчук вдарив Ляшка тростиною

companion.ua

Інформвидання «Страна.ua», посилаючись на свої джерела заявляє, що у нардепа від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука приблизно 2 тижні тому, перед оголошенням про вихід з партії, був сильний конфлікт з головою даної політсили Олегом Ляшком, який переріс в бійку – Мосійчук на сильних емоціях вдарив по голові тростиною Ляшко.

Джерело повідомляє, що сліди пошкодження помітні, попри сильний грим. У зв’язку з цим під час телеефірів намагаються уникати великого плану, і в соцмережах зменшилася кількість фотографій.

Сам Мосійчук спростовує дану історію і називає все чутками та домислами. Також він розповів про існування в минулому конфліктних ситуацій з іншими однопартійцями, але імен не назвав. Причини ж уходу з партії обіцяв повідомити після 21 липня (мається на увазі після дострокових парламентських виборів), або після виходу на політичну пенсію, коли напише мемуари, і згадає про них.

Однак джерело видання називає підставою сварки загальну внутрішньопартійну ситуацію, яка пов’язана з грошима, бюджетом, медіа-підтримкою, розвалом структури. А відмова Мосійчука будь-яким чином коментувати ситуацію, продиктована «внутрішнім кодексом справжнього радикала», який не допускає, не вважаючи на обставини, “виносити сміття з хати”, щоб уникнути пліток.

companion.ua

Відзначимо, що Мосійчук не перший раз під час конфліктів застосовує силу. Рік тому після ефіру на каналі NewsOne він вдарив палицею депутата Сергія Лещенка. А півроку тому на тому ж каналі нардеп побився з доктором політичних наук Олександром Семченком.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*