Саакашвілі може приєднатися до президентської команди

izvestia.kharkov.ua

Екс-голова облдержадміністрації Одещини та колишній грузинський лідер Михеіл Саакашвілі може увійти в команду президента України Володимира Зеленського.

Такої можливості не виключає представник президента в законодавчому органі Руслан Стефанчук. Свою заяву з цього приводу він зробив після закінчення погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій.

За словами Стефанчука, питання участі Саакашвілі в роботі президентської команди ще чекає свого обговорення, оскільки вона ще тільки проходить стадію формування.

Основна вимога для приєднання до команди Зеленського — бути новим обличчям з новими ідеями, і мати нові підходи, підкреслив представник президента в парламенті.

izvestia.kharkov.ua

Нагадаємо, що 28 травня своїм указом новообраний президент повернув Саакашвілі громадянство України, і вже на наступний день грузинський і український політик приземлився в столичному аеропорту Бориспіль. Екс-голова одеської ОДА по прильоту в Україну зробив заяву, що не збирається мститися колишньому президенту Петру Порошенку, і не претендує ні на які посади. Вчора 3 червня Саакашвілі виявив бажання повернутися в Грузію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*