Українці можуть отримати збільшену відпустку

blin.mk.ua

Незабаром для відпускного відпочинку на дачах і курортах українці отримають більше часу. Про те, що проект нового Трудового кодексу передбачає збільшення тривалості відпустки, розповів сюжет ТСН.

Чинне законодавство передбачає двадцять чотири дні відпочинку, за винятком робочих гірничодобувної промисловості, викладачів і співробітників підприємств хімічної промисловості.

Таку середньостатистичну тривалість відпустки закладено в Трудовий кодекс, який незабаром відзначатиме півстолітній ювілей, переживши понад сотні різних поправок. У Міністерстві соціальної політики вважають, що без прийняття нового кодексу не обійтися.

Як нагадав ТСН, проект нового Трудового кодексу отримав схвалення парламентом в першому читанні, однак його прийняття застопорилося. На даний момент кодекс чекає розгляду в другому читанні.

blin.mk.ua

Якщо новий Трудовий кодекс ухвалять, до двадцяти чотирьох днях відпустки додасться ще чотири. З урахуванням одинадцяти державних свят український працівник отримає 39 днів оплачуваного відпочинку.

Також проект нового кодексу передбачає можливість роботи на видаленні, та розширює гарантії виплат для вагітних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*