Всупереч всім зусиллям України, Росія повертається в ПАРЄ

vybor.news

Сьогодні, 4 червня, на сайті Регламентного комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з’явився проект резолюції, який може сприяти поверненню Російської Федерації до даної організації.

У повідомленні наголошується, що Комітетом міністрів Ради Європи запропоновано відступити від регламенту Асамблеї, і дати можливість країнам-членам брати участь в червневій сесії, зокрема це стосується Боснії та Герцеговини, а також Російської Федерації. Для цього країнам необхідно підготувати відповідні документи.

У свою чергу, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в ефірі «Українського радіо» відповів, що Україна не може не відреагувати, а також «скоректує свою позицію в сторону більш функціонального» щодо ПАРЄ та її рішення запросити Російську Федерацію брати участь у червневій сесії.

vybor.news

Крім іншого дипломат підкреслив, що дана ситуація не є «архікритичною», хоча і голосування пройшло не так, як очікувалося. Крім цього він підкреслив, що повернення російської делегації несе в собі загрозу, бо таким чином зникає довіра до ПАРЄ. А також Боднар відзначив потурання західних країн у порушенні РФ «основ демократії та прав людини».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*