Силовиків, підозрюваних у вбивстві 5-річного хлопчика, посадили в СІЗО на 2 місяці

112.ua

Сьогодні, 4 червня, в Голосіївському суді Києва було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів без права внесення застави стосовно сержанта Володимира Петровця і лейтенанта Івана Приходька, які проходять у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому 31 травня.

Обидва поліціянтів під час суду заперечували свою провину. Зокрема, Приходько повідомив, що не робив постріли в бік дитини та наполягав на детальному розгляді інциденту. Також, за словами його адвоката, громадянином Кривошеєвим, який є свідком злочину, теж були здійснені постріли, але йому не повідомлялося про підозру. Крім іншого захисник вимагав проведення експертизи для визначення людини, яка зробила постріл, що призвів до смерті дитини.

112.ua

У свою чергу прокурор зазначив, що зброя, з якої стріляли (імовірно рушницю), не було знайдено, а підозрювані відмовилися від експертиз, хоча свідки стверджують про їх перебування в стані алкогольного сп’яніння. У відповідь на наданий стороною захисту протокол допиту старшого брата загиблого хлопчика про присутність зовсім інших людей на місці злочину, прокуратура звернула увагу на відсутність дат допиту, а також на брак у них інформації про даний допит.

Варто відзначити, що в ЗМІ з’явилася думка інших співробітників поліції щодо даної трагедії, які засудили поведінку цих «недополіціянтів». Троє з п’яти опитаних відзначили кадровий голод в структурі, а також, що значна частина новоприбулих «ні психологічно, ні морально не відповідають цій роботі». Крім іншого спостерігаються часті порушення, а часом навіть незнання, службових інструкцій і правил поводження зі зброєю.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*