Німеччина наполягає на посиленні транзиту газу через Україну

фот:http://www.president.gov.ua/

Під час спільного брифінгу з Петром Порошенком президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр прокоментував будівництво газопроводу “Північний потік – 2” на німецькій території.

Штайнмаєр запевнив, що питання “Північного потоку – 2” безпосередньо впливає на майбутнє та безпеку України. Німеччина має можливості забезпечити транзит природного газу через Україну. Відбуваються зустрічі в ЄС, які в майбутньому повинні принести результати. Президент Німеччини стверджує, що побоювання України в тому, що вона перестане бути транзитером є безпідставними.

Нагадуємо, Німеччина проводить ряд робіт з будівництва німецької ділянки газопроводу «Північний потік – 2». Україна спільно з країнами Балтії та Польщею не підтримують даний процес. Протест обґрунтовано на побоюванні подальшого посилення Росії в Європі як газового монополіста.

При цьому, Міністерство закордонних справ Російської Федерації вважає, що поява газопроводу «Північний потік – 2» на німецькій території не вплине на транзит російського газу через Україну, проте його збереження відбудеться лише за умов конкурентоспроможних тарифів і скасування позовів стосовно «Газпрому».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*