В Україні підвищать зарплату військовослужбовцям

фото: www.vatra.net.ua

В Україні з 1 жовтня 2018 року планують підвищити заробітну плату військовослужбовцям. Відповідне рішення вже підписав глава Міністерства оборони України, а на даний момент документ переданий на розгляд прем’єр-міністру Володимиру Гройсману. Перш за все, приводом для такого рішення стало збільшення кількості звільнень серед військовослужбовців.
Представники Міністерства оборони звернулися до Уряду з проханням виділити 4,5 млрд гривень, які будуть спрямовані на підвищення зарплат військовослужбовцям. У повідомленні на офіційному сайті ЗСУ йдеться про те, що для 2016 року заробітна плата в розмірі 7 тис. гривень це досить значна сума. Однак зростання соціальних стандартів змушує підвищувати матеріальне забезпечення військовослужбовців. У разі, якщо цього не станеться, українська армія може зіткнутися з масовим відтоком військових. За даними ВСУ за першу половину 2018 року звільнилося 11 тис. військовослужбовців, а до кінця поточного року службу покинуть ще 18 тис.
Сьогодні заробітна плата військових становить 7,5 тис. гривень, а це навіть нижче ніж середня зарплата в країні (8,7 тис. Гривень). У разі схвалення проекту Міноборони про підвищення матеріального забезпечення, заробітна плата рядового службовця складе 9 тис. гривень, а офіцера — 15,3 тис.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*