Супрун заповнила декларацію про доходи за минулий рік

фото: narodna-pravda.ua

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заповнила декларацію про доходи за минулий рік. У відповідності з нею, дохід Супрун становить 348 тисяч 284 гривні зарплатні, а також 9 тисяч 91 гривню склали відсотки на банківських рахунках.
Відомо, що Супрун зберігає в банку суму в розмірі 140 тисяч 949 гривень, в той час як її чоловік розмістив в банку 12 тисяч 701 гривню. У одному з банків Сполучених Штатів подружня пара зберігає 8 тисяч 317 доларів, ще 3 652 164 доларів знаходиться на збереженні в UBS Financial Services Inc, у тому ж банку на пенсійному рахунку у Супрун знаходиться ще 555 тисяч 663 долара.
При цьому, Супрун з чоловіком проживають в квартирі в столиці держави, площа якої склала 128,7 квадратних метрів.
Рік тому голова Мінздраву заплатила 1 670 доларів на добровільне оформлення страховки за кордоном.
Нагадаємо, що до цього, декларації про доходи вже заповнили голова держави, лідер радикалів Ляшко і низка інших депутатів.
На сьогоднішній день в МОЗ потрібен асистент для Супрун у патронатну службу. Основним обов’язком асистента є щоденна організація роботи та супровід Уляни Супрун.
Асистентові висувається низка вимог, а саме: він повинен бути відповідальним, мати досвід роботи на посаді помічника або асистента, повинен бути готовий до ненормованого і складного графіка роботи, і буди здатним до швидкого навчання. Також вітається володіння іноземними мовами та наявність контактів у галузі ЗМІ.
В умовах роботи зазначається, що зарплатня досить скромна, робиться акцент на моральну і професійну винагороду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*