У Києві пройшов семінар з контролю за експортом озброєння

фото: news.pn

У Державній службі експортного контролю України (ДСЕКУ) повідомили про те, що в Києві пройшов семінар, центральною темою якого став контроль за посередницькою діяльністю при експорті озброєння. Захід є частиною програми ЄС, яка передбачає обмін досвідом у сфері контролю за експортом зброї. Співпраця розрахована на період з 2018 по 2020 рік.
Учасники семінару, серед яких були представники шести країн, включно з Україною, обговорили ефективність роботи прикордонних служб у сфері експорту озброєння. Було висунуто пропозицію про необхідність використовувати бази даних електронного ліцензування для уникнення незаконного продажу озброєння за кордон. Учасники семінару провели дискусію з приводу того, які заходи покарання повинні бути введені для запобігання правопорушень.
Для наочності того, як працює система по контролю за експортом озброєння, учасникам семінару надали звіт міжнародної компанії Conflict Armament Research, яка відстежує джерела експорту озброєння до країн, де проходять бойові дії.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*