Міноборони не може допомогти жителям військових містечок

фото: ichef.bbci.co.uk

Мешканці військових містечок Гвардійське та Черкаське змушені жити без води. Щоб відремонтувати трубопровід, необхідно 160 млн гривень.

Городяни відзначають, що перебої були і раніше, проте зараз води зовсім немає. Мешканка міста Гвардійське зазначає, що їй доводиться стояти в півкілометровій черзі, а потім нести воду на восьмий поверх.

Дружина офіцера Марія розповіла, що її чоловік з початку війни перебував в АТО, а на даний момент проживає дома. Вона зазначила, що щодня він відвідує полігони і повертається весь у пилу, а випрати одяг дуже складно. Марія розповіла, що воду беруть із джерел і пожежної машини, а для дітей доводиться купувати в магазинах.

Щоб якось поповнювати запаси води, місцеві жителі почали бурити свердловини.

Жителі міст говорять, що труби відремонтувати неможливо, оскільки вони постійно пробиваються, і необхідно їх повністю міняти. Протягом року жителі очікують проведення ремонту від влади, однак обласна адміністрація сказала, що воду будуть привозити пожежними машинами.

Для повного ремонту необхідно 160 млн гривень, а міський бюджет Черкаського 2 млн.

З 2016 року місцеві жителі і влада звертаються в Міноборони, Кабмін і Верховну Раду, щоб вирішити проблему, але це результату не дало.

Протести біля облдержадміністрації змогли зарадити ситуації. Губернатор області доручив до кінця року завершити тендер на проведення робіт для водопостачання.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*