«Укроборонпром» знов у центрі корупційного скандалу

Проти співробітників Фіскальної служби було розпочато кримінальне впровадження через розслідування податківцями діяльності «Спецтехноекспорту», який звинувачується у махінаціях із військовими товарами.

«Спецтехноекспорт» є дочірньою компанією «Укрспецекспорту», а також входить в компанію «Укроборонпром». У завдання підприємства входить експорт та імпорт озброєння.

Раніше антикорупційний медіапроект «Марлін» розповсюдив інформацію про те, що СБУ розслідує махінації «Спецтехноекспорту». З матеріалів справи стало відомо, що ТОВ «Картер груп» має поставити українську зброю в Індію, а «Спецтехноекспорт» є посередником, який отримає комісійні.

Податкова служба, перевіривши «Картер груп», повідомила, що це фіктивна організація, яка не виробляє будь-якої продукції, а керуючі особи зізналися, що не є співробітниками фірми.

Вперше скандал з «Спецтехноэкспортом» прокоментував Юрій Луценко. Він розповів, що компанія відмила 200 млн з бюджету України. Представники підприємства повідомили, що ці гроші для приватної української фірми надав іноземний замовник, а не державні установи.

Після повідомлення вд  «Марлін» СБУ за ініціативою «Спецтехноекспорту» відкрила кримінальну справу проти працівників податкової служби, які займалися перевіркою.

Було б непогано почути від Генерального прокурора звідки фіктивна фірма змогла отримати озброєння і яке покарання загрожує співробітникам податкової після викриття корупційних схем.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*