В Іспанії на фестивалі обрушився поміст з глядачами

На набережній іспанського міста Віго під час проведення фестивалю обрушилася дерев’яна споруда, з якої спостерігали за концертом глядачі. Обвалення сталося із-за того, що на споруді знаходилась дуже велика кількість людей, і конструкція не витримала занадто велику вагу.

В результаті події глядачі, які перебували на помості, впали у воду. Серед постраждалих під час фестивалю налічується двісті сімдесят громадян. Всіх потерпілих госпіталізували, при цьому четверо глядачів отримали серйозні травми, зараз їх стан медики оцінюють як важкий.

Нагадаємо, що рік тому на бразильському музичному фестивалі в результаті подібного інциденту загинув ді-джей. Потужний вітер повалив дерев’яну конструкцію на сцену, де і знаходився юнак. Через обвалення він серйозно травмував голову. Його відразу ж госпіталізували, проте медикам не вдалося зберегти молодику життя.

Торік у вересні під час проведення фестивалю, що проходив в Сполучених Штатах, один із глядачів загинув внаслідок отриманих опіків. Коли на фестивалі проходило спалювання опудала, глядач обійшов правоохоронців і стрибнув у вогонь. Його вдалося врятувати від вогню і госпіталізувати, однак у лікарні чоловік помер.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*