В Україні найгірші умови для бізнесу в Європі

За результатами щорічного рейтингу, який складає Асоціація європейських торгово-промислових палат, Україна посіла останню позицію. Таким чином, серед всіх країн Європи, українські умови є гіршими для існування і розвитку бізнесу.

В цьому рейтингу Польща займає 19-у позицію, тим самим стаючи найкращою країною для бізнесу серед сусідів України. Словаччина, як і в минулому році, закріпила за собою 25-е місце, Румунія ж спустилася на 27-е, а Білорусь підняла свої позиції в рейтингу до 31-го місця. Разом з цим, Угорщина опустилася на 32-ю позицію, а Росія піднялася до позиції Молдови і розділила з нею 42-у сходинку рейтингу. Останнє 46-е місце закріпила за собою Україна.

Протягом двох років рейтинг очолюють такі країни як Данія, Норвегія і Фінляндія.

Зазначимо, що рейтинг складається незалежною організацією Eurochambres. При розробці рейтингу враховують не лише рівень бізнесу в країні, але й закони, держполітику, а також всі умови, які можуть перешкоджати розвитку бізнесу в державі.

До рейтингу Eurochambres входять 46 країн. Найвища оцінка становить сто балів і присвоюється країні з найбільш сприятливими умовами для бізнесу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*