Порошенко закликав підтримати співвітчизника на марафоні в США

Голова України Порошенко у своєму профілі в соціальних мережах опублікував відеосюжет про українського громадянина Олександра Попруженка. Українець внаслідок поранення був позбавлений зору, проте буде брати участь в марафоні морської піхоти, який проходитиме в Сполучених Штатах.

Порошенко відзначив, що вже восени поточного року, Попруженко спільно з військовими ветеранами з усіх держав світу представлятиме свою країну у марафоні, що пройде в Вашингтоні. Декілька років тому здавалося, що його участь у марафоні неможлива. Попруженко, рятуючи своїх товаришів на Донбасі, отримав тяжкі пошкодження та втратив зір. Медики прогнозували, що внаслідок травм, він вже не зможе ходити, але зараз, він має намір прийняти участь у американському заході.

Крім цього, президент зазначив, що Попруженко став студентом Київського університету. Він поступив на спеціальність військового історика.

Порошенко описує юнака як сильну духом людину, яка демонструє незламність та щиру жагу до життя. Він закликав усіх українців підтримати Попруженка та інших учасників марафону.

Зазначимо, що у марафоні в Сполучених Штатах беруть участь військові, ветерани, а також родичі загиблих з усіх країн світу. Сумарна кількість учасників досягає тридцяти тисяч людей.

Восени цього року від України в марафоні приймуть участь 9 різних ветеранів, які мали поранення різної тяжкості, але вони продемонстрували силу волі та почали тренуватися після всіх травм та пережитих подій. Сам марафон відбудеться вже в кінці жовтня у Сполучених Штатах.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*