Київський журналіст розповіла про стан точок швидкого харчування

У Києві жителі піддалися масовому отруєнню шаурмою. Така хвиля отруєнь підштовхнула журналіста одного з вітчизняних видань з’ясувати, як і в яких умовах готується шаурма в столиці.

Кореспондент влаштувалася на роботу в одну зі столичних точок. При працевлаштуванні їй повідомили, що на даний момент в точці готують тільки хот-доги. Тривалість робочого дня складала 12 годин. У перші кілька днів журналіст проходила навчання, після чого приступила до виконання обов’язків. Дівчина зазначила, що при працевлаштуванні у неї навіть не поцікавилися наявністю санітарної книжки. Також вона підкреслила, що в період перевірок, керівництво точки прибрало залізний посуд, який використовують для приготування м’яса у шаурму, при цьому видно, що посуд давно не мився та заплив жиром.

В точці є два тазики, , в одному з них вода брудна. Журналіст повідомила, що співробітники повинні виливати брудну воду у вечірній час, при цьому важливо, щоб не було свідків.

Куратор розповів дівчині, що тазики призначені для того, щоб мити в них овочі. При цьому, він додав, що в інших точках цього ніхто не робить.

Протягом усього дня на продукти постійно сідають мухи, проте в кіоску з цим борються слабо. Єдиний засіб від них – липка стрічка під стелею.

Сосиски в кіоску зберігаються в холодильнику, але ось овочам, лавашам і булка там місця немає. Саме тому, вони лежать на полицях, де зберігаються предмети побутової хімії.

Кореспондент зазначила, що хоч кіоск і маленький, але стежити за ним дуже складно. Він знаходиться в повній антисанітарії. Вся підлога залита жиром, над яким літає зграя мух, а над цим самим жиром висить пакет з хлібними виробами, які призначені для виробництва хот-догів. Крім цього, всі овочі миються в одному тазі, і в короткі терміни вода в ньому стає дуже брудною. Тому продукти в ній краще не мити, а просто витирати. Також дівчину навчили продавати зіпсовані продукти під виглядом свіжих.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*