Саакашвілі розповів про бізнес Порошенко за часів студентства

Колишній грузинський голова і екс-керівник Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі повідомив про те, що чинний український президент Петро Порошенко заробляв за рахунок відеопрокату за часів студентства. Також він розповів про жанри фільмів, які вони переглядали.

Зазначимо, що чинний голова України і колишній грузинський президент були студентами одного інституту в період 1980-х років.

Колишній грузинський голова розповів, що у ті часи вони з Порошенком мали багато друзів, проте все, що цікавило тоді Порошенко – це гроші. Саакашвілі підкреслив, що на відміну від Порошенка, у нього такої тяги до грошей не було. Він зазначив, що у його сім’ї було добре матеріальне становище, і вони перераховували йому достатню кількість коштів, щоб він ні в чому не потребував.

Екс-президент Грузії додав, що вже в ті часи Порошенко не вчився, а намагався заробити гроші. При цьому, він не відрізнявся особливою чесністю, найчастіше обманюючи людей.

Саакашвілі зазначив, що чинний український голова обманював людей на всьому. В якості прикладу він наводить відеосалон, який належав Порошенко. У ньому до показу пропонувалася картина «Еммануель-2». Саакашвілі разом з друзями заходили в салон до Порошенка. Він також підкреслив, що для того, щоб зайти в відеосалон необхідно було заплатити один рубль, а це – надто велика сума для студентів того часу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*