Мер Львова поклав кошти із міського бюджету на депозит

Журналіст одного з львівських видань Depo.Львів повідомив, що голова міської адміністрації Львова Андрій Садовий вирішив здійснити переказ грошей з міського бюджету розміром в п’ятдесят мільйонів гривень на рахунок «Укргазбанку» для депозиту. Такий наказ він дав департаменту фінансової політики. Подібне рішення було прийнято для того, щоб примножити кошти міського бюджету. Контролювати виконання наказу мер вирішив сам.

Відомо, що міський голова і раніше перераховував кошти на депозитний рахунок.

Нагадаємо, що до цього Садовий прокоментував рішення прокуратури щодо імпорту адміністрацією Львова трамваїв колишнього вживання з Німеччини. Він не розуміє з якої причини було збуджено кримінальну справу. Він підкреслив, що якщо місто робить щось корисне для населення, то прокуратура збуджує кримінальне провадження.

Садовий зазначив, що європейські експерти вважають, що міська влада повинна це робити. Саме тому адміністрація Львова закупила тридцять вживаних трамваїв, ціна яких дорівнюється до одного нового. Жителі міста зможуть користуватися цими трамваями від 15 до 20 років. Мер не розуміє, чому ця закупівля стала приводом для дискусій.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*