В Україні лише 30% хліба виробляється законно

Керівник Всеукраїнської асоціації пекарів Володимир Череда повідомив, що на сьогоднішній день, близько 30% виробників хлібобулочної сфери володіють необхідними сертифікатами, а решта виробляють продукцію нелегально. При цьому, українська влада не робить ніяких дій, щоб врегулювати ситуацію. Таким чином, більша частина вітчизняних виробників хлібобулочних виробів утримують хлібний ринок в тіньовому секторі.

Він підкреслює, що тіньові виробники створюють власний ринок сировини, і всі ці вироби пізніше з’являються на прилавках магазинів. При цьому, їх собівартість не включає ПДВ.

Голова асоціації акцентує увагу на тому, що зараз не більше 35% хлібобулочної продукції проводиться законно. При цьому, це питання є досить гострим, однак, влада не звертає ніякої уваги на заклики легальних виробників втрутитися в ситуацію.

Нагадаємо, що до через погані погодні умови по всій країні, українські експерти прогнозували, що чисельність врожаю в цьому році складе на 15% менше, ніж у попередньому. Виходячи з цього, фахівці припускають, що ціни на борошняну продукцію зростуть.

Голова Асоціації постачальників торговельних мереж України Олексій Дорошенко заявив, що в цьому році зерно, ймовірно, буде не дуже доброї якості, що спричинить за собою зростання цін на пшеницю. Таким чином, вже до осені вся борошняна продукція подорожчає приблизно на 25%.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*