Ющенко розповів про те, як виграти війну з Росією

В одному з інтерв’ю колишній український голова Віктор Ющенко повідомив, що для того, щоб перемогти Росію, українській владі необхідно дотримуватися чіткого плану, який включає в себе низку важливих складових.

Екс-голова підкреслив, що якби російський президент бачив близько 45 мільйонів громадян, у яких одна мова, спільні мрії та цілі, то він би не посмів чіпати український народ. Ющенко наполягає, що за останні триста п’ятдесят років Росія чітко слідує політиці дроблення. Її мета – знищити мову, пам’ять, релігію, культуру і національний дух.

Політик упевнений, що, якщо в державі відсутній національний дух, то ніяке озброєння не допоможе перемогти ворога. В якості прикладу він наводить В’єтнам, який зміг чинити опір армії Сполучених Штатів, яка вважається найкращою в світі.

Він підкреслює, що зараз в української влади немає чіткого плану по швидкому вирішенню проблем з Кримом і Донбасом. Для їх вирішення необхідно застосовувати як дипломатичні заходи, так і кроки іншого характеру. Він упевнений, що план перемоги повинен включати до себе безліч складових, які розраховані на тривалу перспективу.

При цьому, Ющенко звинуватив у зволіканні ВРУ. Він підкреслив, що збройний конфлікт на Сході країни триває вже протягом чотирьох років, а парламент не прийняв жодного закону, який би передбачав введення нових політичних дефініцій. Якщо ми не розберемося в дефініціях, то про написання плану не може йти і мови, підкреслив Ющенко.

Екс-президент також звинуватив чинну владу держави в тому, що вона досі не скасувала безвіз з країною-агресором. Крім цього, вона ще продовжує вести активну торгівлю. У зв’язку з цим колишній лідер задається питанням про те, чи справді українська влада воює з агресором.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*