Виробництво автотранспорту в Україні різко скоротилося

Представники Асоціації українських автовиробників «Укравтопром» повідомили, що в липні в Україні було виготовлено 221 автотранспортний засіб. При цьому, в порівнянні з торішнім результатом у той же часовий період, цей показник знизився на 57%. У липні чисельність вироблених авто порівняно з червневим результатом скоротилася на 67%.

Передбачається, що такі показники пов’язані з тим, що на заводі «Єврокар», розташованому на території Закарпаття, різко знизилися обсяги великовузлової збірки. На даний момент в країні лише один завод, який займається виробництвом легковий галузі автопрому.

Місяць тому завод випустив лише сто п’ятдесят автомобілів. Торік цим же заводом було виготовлено близько трьохсот одиниць автотранспорту. Крім цього, червневий показник виробництва у чотири рази перевищує липневий.

Виробництво вантажних автомобілів у порівнянні з минулим роком також суттєво скоротилося. В цьому році в липні завод виготовив близько п’яти вантажівок, в той час як у минулому році було випущено в десять разів більше.

У країні також випустили й автобуси, кількість яких становила 66 одиниць за минулий місяць. Цей показник на 8 одиниць більше, ніж у той же період в минулому році, але в той же час, на 11 одиниць менше червневого випуску поточного року.

За перші сім місяців поточного року «Укравтопром» виробив понад чотири тисячі автотранспортних засобів, що на 1,4% менше, ніж минулорічний показник.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*